Hra

Kdo mohl hrát?

Do hry se mohli zapojit jednotlivci, dětské oddíly/skupiny a školní třídy (pro účely hry se jednotlivcem rozumí osoba libovolného věku, pár, případně případně rodina; dětským oddílem/skupinou se rozumí skupina dětí a/nebo mládeže (např. táborový oddíl), volnočasový, zájmový či sportovní oddíl, dobrovolnická skupina či seniorský klub).Podrobnosti najdete v Pravidlech hry.

Můžu se do hry zapojit?

Hra probíhala od 21. srpna 2015 do 17. listopadu 2015. V současné době není již možné se do hry zapojit.

O co se hrálo a kdo vyhrál?

V každé kategorii byli určeni výherci současně dvěma způsoby; losováním a na základě nejvyššího počtu zápisů za nalezené sametky. Seznam zápisů na www.sametky.cz.

Výherce, kteří získali odměny na základě počtu zápisů, naleznete v záložce Výsledkové listiny. V kategorii JEDNOTLIVCI budou v rámci slavnostního večera dne 26. listopadu 2015 uděleny odměny na základě počtu zápisů prvním třem hráčům v pořadí (Výsledková listina_ Jednotlivci), v kategorii ODDÍLY (Výsledková listina_Oddíly) a TŘÍDY (Výsledková listina_Třídy) prvnímu v pořadí. Ostatní odměny byly rozděleny losováním. Ti, kteří získali oceněni na základě počtu zápisů, nebyly zařazeni do slosování.

JEDNOTLIVCI získali tyto odměny :

Odměny na základě počtu zápisů získali hráči na první třech místech:

  1. cena – chytrý telefon Aligator S4515, desková hra 1989: Úsvit svobody, desková hra Kde leží Řáholec, poukázka Fann v hodnotě 500 Kč, Play across Prague voucher, knížka Místa paměti národa, DVD Z Deníku Ivany A.
  2. cena – chytrý telefon Aligator S404, desková hra 1989: Úsvit svobody, desková hra Kde leží Řáholec, poukázka Fann v hodnotě 500 Kč, Play across Prague voucher, knížka Místa paměti národa, DVD Z Deníku Ivany A.
  3. desková hra 1989: Úsvit svobody, desková hra Kde leží Řáholec, poukázka Fann v hodnotě 500 Kč, Play across Prague voucher, knížka Místa paměti národa, DVD Z Deníku Ivany A.

Výsledky losování – VYSLEDKY_LOSOVANI_JEDNOTLIVCI

DĚTSKÉ ODDÍLY/SKUPINY získali tyto odměny:

První oddíl v pořadí na základě počtu zápisů získal: set nádobí (MEVA), vařič Spider, kartuše, dvě křesadla, 5 deskových her (Caracassonne, 1989: Úsvit svobody, SMART: Vikingové v bouři, V hlavní roli, Kde leží Řáholec), komiksová publikace Ještě jsme ve válce, filmy Z Deníku Ivany A. a České děti na DVD, CD Příběhy 21: století, volný vstup do lanového centra pro celou skupinu

Výsledky losování – VYSLEDKY_LOSOVANI_ODDÍLY

ŠKOLNÍ TŘÍDY získaly tyto odměny: 

První třída v pořadí na základě počtu zápisů získala: Havel v kostce – program pro třídu v Knihovně Václava Havla v Praze, učebnice Havel v kostce, 5 deskových her (Caracassonne, 1989: Úsvit svobody, SMART: Vikingové v bouři, V hlavní roli, Kde leží Řáholec), komiksová kniha Ještě jsme ve válce, publikace Moskva posílá tanky (Příběhy bezpráví), CD Příběhy 21: století (1 ks),film České děti na DVD.

Druhá třída v pořadí získala: Dárkový box Příběhy 20. století, pera Stabilo pro celou třídu, fotopuzzle (1000 dílků) s vlastní fotografií třeba z hledání sametek od Dinodarky.cz